Lietuvos SAMBO jaunučių ir Vilčių žaidynių nugalėtojai

2018-10-15, Autorius: Eimantas Tukačiauskas

Aiškūs Lietuvos SAMBO jaunučių ir Vilčių žaidynių nugalėtojai

Net 18 vaikinų ir 13 merginų komandų susirinko į Alytų išsiaiškinti, kuri sporto Vilčių komanda pajėgiausia šių metų žaidynėse. Po įtemptų varžybų ir komandinių rezultatų skaičiavimų paaiškėjo, kad komandinėje merginų įskaitoje prizines vietas užėmė:

I vieta – Vilniaus miesto sporto centro komand­­­a

II vieta – Šiaulių rajono sporto mokyklos komanda

III vieta – Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro komanda ir  Ukmergės sporto centro komanda

Komandinėje vaikinų įskaitoje viskas baigėsi šiek tiek kitaip:

I vieta – Vilniaus miesto sporto centro I vaikinų komanda

II vieta – Ukmergės sporto centro komanda

III vieta – Tauragės sporto centro komanda.

Trenerių tarpe:

I vieta – Eduardas Rudas  /Vilnius/

II vieta – Artūras Sakas /Ukmergė/

III vieta – Jonas Tikvikas /Gargždai/

Iš viso žaidynėse dalyvavo daugiau nei 200 dalyvių, kurie kovojo dėl nugalėtojo vardo savo svorio kategorijose. Čempionais tapo tik dvidešimt (10 berniukų ie 10 mergaičių) dalyvių. Čempionėmis tapo: Dovilė Gotto  (iki 38kg), Neida Norvašaitė  (iki 41kg), Anna Tieliegina  (iki 44kg), Liepa Udraitė  (iki 48kg), Skaistė Novikova (iki 52kg), Elinga Jakutytė (iki 56kg), Austėja Šidlauskaitė (iki 60kg), Ieva Insodaitė (iki 65kg), Audra Norvalaitė (iki 70kg), Laura Linkutė (virš 70kg). Ir Čempionais: Emilijus Kaganovičius (iki 42kg),  Joris Prenis (iki 46kg), Jokūbas Lukočevičius (iki 50kg), Domas Ardickas (iki 55kg), Lukaš Dubovski (iki 60kg), Augustas Šlyteris (iki 66kg), Povilas Užtupys (iki 72kg), Lukas Gylys (iki 78kg)­­­, Daniil Šaraj (iki 84kg) ir Liutauras Gušauskas (virš 84kg).