ATKAKLIOS KOVOS LIETUVOS SAMBO 68-AJAME ČEMPIONATE

2021-04-19, Autorius: Eimantas Tukačiauskas

Savaitgalį Šiauliuose vyko jau 68-tasis Lietuvos SAMBO čempionatas. Dalyvius atidarymo ceremonijoje pasveikino Lietuvos Švietimo, mokslo ir sporto viceministras Linas Obcarskas ir Šiaulių miesto sporto skyriaus vedėjas Gintaras Jasiūnas.

IMG 20210417 181534

Sportininkai kovėsi sportinio ir kovinio SAMBO rungtyse. Čempionatas pasižymėjo atkakliomis kovomis, gražiais metimais, efektingais skausmingai veiksmais bei smūgiais, pažymėtina sportininkų valia siekiant pergalės.  Komandinėje įskaitoje stipriausi buvo vilniečiai,  iškovoję net 7 aukso medalius, antrą vietą iškovojo Klaipėdos komanda (4 aukso medaliai), bronza atiteko kauniečiams (2 aukso medaliai), kurie iškovojo po lygiai aukščiausiųjų apdovanojimų su Ukmergės ir Jurbarko atstovais, bet pagal kitų spalvų apdovanojimus aplenkė Ukmergės ir Jurbarko sportininkus kovoje dėl bronzos komandinėje įskaitoje. Be komandinių apdovanojimų išrinkti ir techniškiausi 68-ojo čempionato kovotojai, moterų tarpe - Sandra Žievytė (Jurbarkas), treneriai Diana Arlauskaitė ir Feliksas Jankauskas, vyrų tarpe - Eimantas Tukačiauskas (Vilnius) trenerė Svetlana Vetrova, kovinio SAMBO atstovų tarpe – Dovydas Šidlauskas (Kaunas) treneriai Tadas Rimkevičius ir Rokas Naruševičius.

IMG 20210417 154248 1
2021m.  Lietuvos SAMBO čempionais tapo:
Moterys:

Iki 50 kg  Karolina Šapokaitė (Vilnius)

Iki 54 kg  Kamilė Stagiūnaitė (Marijampolė)