Pasaulio SAMBO čempionatas 2020, Novi SAD, Serbija

2020-11-11, Autorius: Eimantas Tukačiauskas

DU APDOVANOJIMAI PASAULIO SAMBO ČEMPIONATE

 A2 plakatas spausdinimui

Šiuo sunkiu laikotarpiu, Novi Sade (Serbija) lapkričio 5-8 dienomis vykusiame pasaulio SAMBO čempionate Teodoras Aukštuolis ir Eimantas Vaikasas iškovojo bronzos medalius Lietuvai. Šiemet FIAS (Tarptautinė SAMBO federacija) dėl sunkaus laikmečio organizavo net trijų amžiaus grupių pasaulio čempionatus. Dėl stipriausiųjų vardo kovojo jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų amžiaus grupėje vyrai ir moterys bei tik vyrai kovinio SAMBO čempionate.

20201106 193225 Kovos

 

Medaliai kovinio SAMBO sunkiasvoriams

Būtent kovinio SAMBO atstovai ukmerietis atstovas Teodoras Aukštuolis svorio kategorijoje iki 100 kg (treneriai Eugenijus Simonaitis, Tomas Putinauskas, Artūras Sakas) ir Eimantas Vaikasas svorio kategorijoje virš 100 kg iš Vilniaus (treneriai Juozas Dumbauskas, Algis Mečkovskis ir Kęstutis Sabaitis).

T.Aukstuolis E.Vaikasas 20201106 195419

 

Per žingsnį nuo apdovanojimų liko dar trys lietuviai. Marijus Mitrochinas (svorio kategorija iki 87 kg, jauniai), Vilius Sasnauskas (svorio kategorija iki 68 kg, jaunimas) ir Tomas Paskalucas (svorio kategorija virš 100 kg, suaugę) pralaimėjo kovas dėl trečios vietos ir galutinėje įskaitoje liko penkti.


Lietuvos atstovas Europos SAMBO federacijoje

Čempionato metu vyko FIAS (pasaulio sambo federacija) ir ESF (Europos SAMBO federacijos) kongresai, kuriuose dalyvavo ir Lietuvos atstovai. Lietuvos SAMBO federacijos prezidentas dr. Linas Obcarskas buvo išrinktas į ESF vykdomąjį komitetą.

FIAS prezidentu dar vienai kadencijai išrinktas Vasilij Šestakov (Rusija), O Europos SAMBO federacijos prezidentu dar vienai kadencijai perrinktas Sergej Elisejeev (Rusija).

LSF atstovas spaudai                                    Eimantas Tukačiauskas