Kalendorius

 

2017 M. LIETUVOS SAMBO FEDERACIJOS RENGINIŲ KALENDORIUS

 

Mėnuo

Diena

Varžybos

Vyr.  teisėjas

Vieta

Sausis

6-8

Tarptautinis turnyras  V.Klinkovo memorialas

 

Talinas, Estija

 

26-29

„A“ kat. turnyras

 

Uralsk Kazachstan

Vasaris

4-6

Lietuvos  jaunių (1999- 2000) pirmenybės

 

Šiauliai

 

09-12

Pasaulio taurės etapas.  Atviras Baltarusijos čempionatas

 

Minskas, Baltarusija

 

01

Lietuvos policijos čempionatas

 

Vilnius

Kovas

4-5

Lietuvos jaunimo (1997-98 m.) pirmenybės;

 Lietuvos vaikų (2004 – 05 m.) pirmenybės

 

Jurbarkas

 

17-19

Tarptautinis C kategorijos turnyras (V)

 

Omen, Olandija

 

24-26

„A“ kat.  A.  .CHARLAMPIJEVO MEM.

 

Maskva

 

24-27

Tarptautinis SAMBO turnyras  vaikams

 

Haifa, Izraelis

Balandis

1

LSF ataskaitinis rinkiminis susirinkimas

 

Vilnius

 

1-2

Lietuvos čempionatas (vyr., mot., kovinis, SAMBO meistrai-veteranai)

 

Vilnius

 

13-17

Europos jaunių ir jaunimo p-bės (1997-98; 1999-2001 m.)

 

Praga  ČEK

 

22-23

Lietuvos mokinių – jaunių (2001-02 m.) pirmenybės

 

Ukmergė

 

 

„British Open“ Atviras D. Britanijos čempionatas

 

Bedford, D. Britanija

Gegužė

3-5

Amerikos atviras čempionatas (V)

 

Nju York, JAV

 

18-22

Europos čempionatas,  (V. M., combat sambo)

 

Minsk BLR

 

26-27

Pasaulio čempiono Stanislovo Kulikausko 8-asis  t-ras,  LSF taurė.

Trenerių, teisėjų seminaras

 

Šiauliai

 

26-28

Pliažo SAMBO, Festivalis Sportas visiems

 

Palanga

 

28-30

Prancūzijos čempionatas (atviras)

 

Paryžius

Birželis

9-10

 Prezidento  tautė

 

D.Britanija

 

 

Atviras Afrikos čempionatas (V, M, suaugę, jaunimas, jauniai)

 

Kasablanka, Marokas

 

24-30

Tarptautinis C kategorijos turnyras (V, M) Teisėjų ir trenerių seminaras

 

Milanas, Italija

Liepa

1-6

  1. Astachovo Memorialas. Pasaulio taurės etapas (V, M, C).

 

Karakasas, Venesuela

 

10-14

BFP stovykla

 

Smiltynė

Rugpjūtis

9-11

Memorial  S. Michailoviča

 

Novy Sad

 

19-26

Teisėjų ir trenerių seminaras

 

Kstovo, Rusija

 

12-19

Tarptautinis turnyras

 

Bratislava, Slovakija

Rugsėjis

22-24

ESŠ (V-M- Combat) č-tas

 

Ommen, NED

 

23-26

Memorial  A. Doga

 

Kišiniov, Moldova

 

29-30

SM Vytauto Sutkaus jaunių  turnyras, Lietuvos taurės v-bos (2004-2007 m. ) Trenerių, teisėjų seminaras

 

Jurbarkas

 

22-24

ESŠ (V-M- Combat) č-tas

 

Ommen, NED

 

23-26

Memorial  A. Doga

 

Kišiniov, Moldova

Spalis

1-3

Pasaulio taurės etapas. Aslachanovo turnyras

 

Maskva, Rusija

 

07-08

Lietuvos sporto vilčių žaidynės /jauniai 1999-02 m./

Palangos taurė.

 

Palanga

 

22-25

Europos taurė

 

Madridas, Ispanija

 

09-13

Pasaulio jaunimo ir jaunių čempionatas (1997-98; 1999-2001)

 

 Novy Sad, Serbija

 

20-23

Pasaulio veteranų čempionatas  + ESŠ (V-M) č-tas

 

Graikija

 

4-5

Lietuvos studentų čempionatas

 

Kaunas

Lapkritis

9-13

Pasaulio čempionatas (V,M, combat)

 

Soči, RUS

 

14-15

Lietuvos mokinių  jaunių (2003 – 04 m. gim.) pirmenybės

 

Kėdainiai/Ukmergė

Gruodis

1-4

Europos kadetų pirmenybės (2001-03) ,

Pasaulio studentų čempionatas

 

Poric, Chorvatia

 

15-17

Dr. Pr. Eigmino tarptautinis memorialinis turnyras (1997-2000 m.)

 

Vilnius