Pasaulio sambo čempionate - medalis

2015-11-17, Author: LSF

Lapkričio 12-16 d. Kasablankoje, Maroke, vyko Pasaulio SAMBO čempionatas, kuriame dalyvavo 409 sportininkai iš 78 šalių.

Mūsų šaliai atstovavo 8 sportininkai: 3 merginos ir 5 vaikinai.

Lietuvos komandoje geriausiai pasirodė  daugkartinis pasaulio ir Europos čempionas, vilnietis, viešojo saugumo pareigūnas Sergejus Grečicho (treneriai Eduardas Rudas ir Ričardas Piepolis) iškovojęs bronzos medalį ir nusileidęs tik Rusijos atstovui Rašadui Muradovui

Džiugu kad pasaulio čempionate po 3 metų pertraukos vėl iškovotas medalis, - po rungtynių teigė LSF prezidentas E.Rudas. Reikia pažymėti, kad mūsų sportininkas dalyvavo dar pilnai neatsigavęs po sunkios traumos."

Gerai kovėsi ir kiti sportininkai, per žingsnį nuo medalio, 5-ąją vietą iškovojusi, liko jurbarkietė Meda Blažaitytė (60 kg, trenerė Diana Arlauskaitė). Fortūna nepalanki buvo mūsų kitiems lyderiams, Europos žaidynių prizininkams, vilniečiams, Rūtai Aksionovai ir Radvilui Matukui, Europos prizininkams Gintarui Katkui (Klaipėda) ir Gintarei Klišytei (Rokiškis) bei klaipėdiečiui Valdui Kanapeckui. Šie sambistai iškovojo septintąsias vietas.