Sveikiname Vaigą Čečytę ir trenerę Gitą Čečienę!

2018-10-16, Author: Eimantas Tukačiauskas

Pasaulio SAMBO čempionate bronza Vaigai Čečytei

20181014 171830

Spalio 12-15 dienomis Tbilisyje (Sakartvelas) vyko pasaulio SAMBO jaunių ir jaunimo čempionatas, kuriame dalyvavo net 389 sportininkai iš daugiau nei 30 valstybių.

Iš Lietuvos delegacijos geriausiai pasirodė rokiškiete Vaiga Čečytė (trenerė Gita Čečienė) svorio kategorijoje iki 60 kg mažajame finale įveikė Mongolijos sportininkę ir iškovojo bronzos medalį jaunių amžiaus grupėje.

Per žinsgsnį nuo apdovanojimų liko jurbarkietė Sandra Žievyte (trenerė Diana Arlauksaitė)  svorio kategorijoje iki 64 kg ir Akvilė Titorenko (treneris Jonas Tilvikas) iš Klaipedos svorio kategorijoje iki 80 kg, abi sportininkės pralaimėjo kovas dėl trečios vietos.

DSC6922 1936x1288

Tarp vaikinų geriausiai pasirodė vilnietis Vilius Sasnauskas (treneris Eduardas Rudas) kovojęs tarp jaunių svorio kategorijoje iki 65 kg užėmė 7 vietą.