Europos SAMBO čempionate auksas, 3 bronzos medaliai ir jaunių - merginų komandos taurė.

2021-05-31, Author: Eimantas Tukačiauskas

6512365329e22df2b3649bbece566f3b

Gegužės 25 - 30 dienomis Limasolyje (Kipras) vyko Europos SAMBO jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų čempionatas. Lietuvos rinktinei atstovavo 16 sportininkų, kurie iškovojo keturis asmeninius medalius ir vieną komandinį apdovanojimą.

S. Kulikauskas desineje

Sėkmingiausiai pasirodė jaunių grupėje : Laura Linkutė iš Šiaulių (treneris Stanislovas Kulikauskas) svorio kategorijoje virš 80kg iškovojo auksą ir rokiškietė Elinga Jakulytė (trenerė Gita Čečienė), kuri svorio kategorijoje iki 54 kg pasipuošė bronzos medaliu. Lietuvos merginų rinktinė buvo apdovanota taure už iškovotą komandinę trečią vietą.

L. Linkute melyna apranga

EC Prizininkes ir tren. 20210526 201650

Suaugusiųjų tarpe sėkmingiausiai pasirodė du kovinio SAMBO atstovai iš Ukmergės. Mindaugas Veržbickas (treneris Tomas Putinauskas, Artūras Sakas) svorio kategorijoje iki 79 kg ir Teodoras Aukštuolis (treneris Tomas Putinauskas, Eugenijus Simonaitis) svorio kategorijoje iki 98kg užėmė trečiąsias vietas.

Čempionate iš viso dalyvavo 28 valstybių sportininkai.T.A. 194624733 310186423978380 7499380398288855704 n