Karštas gegužės SAMBO savaitgalis

2019-05-26, Author: Eimantas Tukačiauskas

Karštas SAMBO savaitgalis


               Kaip jau tapo įprasta, paskutinis pavasario savaitgalis SAMBO sporto gerbėjams pasiūlo gausybę renginių ir reginių. Šiauliuose vyko: Pasaulio čempiono S. Kulikausko tarptautinis turnyras, Lietuvos SAMBO federacijos taurė, teisėjų ir trenerių seminaras, o Palangoje -  Lietuvos SAMBO paplūdimio čempionatas.

Pasaulio čempiono Stanislovo Kulikauso tarptautinis SAMBO turnyras

Jau tradiciniame pasaulio čempiono S. Kulikausko turnyre dalyvavo beveik 200 SAMBO imtynininkų ne tik iš visos Lietuvos bet ir iš Latvijos, Rusijos, Olandijos ir Suomijos. Nepaisant konkurentų iš užsienio, beveik visose kategorijose nugalėtojais tapo lietuviai.

Pasaulio čempiono S. Kulikausko tarptautinio turnyro čempionai:
Tarp mergaičių (2006 m. ir jaunesnių): Arūnė Šlefendoraitė (Tauragė), Valda Šilerytė (Šiauliai), Kamilė Rakickaitė (Rokiškis), Skaistė Novikova (Šiaulių raj.) ir Gabrielė Dolgovaitė (Ukmergė).

Tarp 2003-2005m. merginų: Rūta Buikatytė (Šiaulių raj.), Mantė Klimaitė (Klaipėda), Danielė Bučinskaitė (Tauragė), Audra Norvilaitė (Gargždai) ir Laura Linkutė (Šiauliai).

Tarp 2000-2002m merginų: Austėja Šidlauskaitė (Ukmergė) ir Viliūnė Viduolytė (Rokiškis).
 Tarp 2006m. ir jaunesnių berniukų: Matas Gavrilovas (Ukmergė), Kristupas Kolosovas (Ukmergė), Lev Shljahtisev (Suomija), Matas Baltakys (Rokiškis), Tautvydas Puidokas (Šiauliai), Julius Vaišvila (Klaipėda) ir Lukas Karvelis (Ukmergė).

Tarp 2003-2005m. vaikinų: Rapolas Venckevičius (Palanga), Kaparas Žoldasbekovas (Ukmergė), Erikas Butkus (Telšiai), Martynas Dolgovas (Ukmergė) ir Kristupas Vetrovas (Jurbarkas).

Tarp 2000-2002m: Jokūbas Lukoševičius (Vilnius), Simonas Gobtainis (Jurbarkas), Vilius Sasnauskas (Vilnius), Daniel Wassanaar, Povilas Užtupys (Ukmergė), Liutauras Gušauskas (Vilnius) ir Ignas Puškorius (Gargždai).

 

LSF Taurės varžybose Alytaus „Alytis“ apgynė čempionų titulą

 

Komandinėse Lietuvos SAMBO federacijos taurės varžybose praėjusių metų nugalėtojai tik pagal taškų skirtumą apgynė savo titulą. Finalinėje kovoje tarp Vilniaus „Arėjo“ ir Alytaus „Alyčio“ abi komandos laimėjo po tris kovas, todėl nugalėtoją lėmė taškų skirtumas, kuris buvo „Alyčio“ naudai. Bronzą iškovojo Šiaulių komanda.

 

Šeštadienį vyko Lietuvos paplūdimio SAMBO čempionatas

Vienas iš festivalio “Sportas Visiems” renginių jau tradiciškai tapo Lietuvos SAMBO paplūdimio čempionas, kuris turėjo vykti prie Palangos tilto, tačiau dėl prastų oro sąlygų buvo nukeltas prie Vilos “Auska”. Ten specialioje palapinėje buvo įrengtas SAMBO kilimas, ant kurio sėkmingai pravestas čempionatas ir išaiškinti stipriausi kovotojai.

Nugalėtojai:
Moterys: Sandra Žievytė (Jurbarkas), Auksė Kaušiūtė (Vilnius) ir Rūta Katkevičiūtė (Vilnius).

Tarp kadetų: Orestas Ziminas (Klaipėda), Ugnius Mockus (Jurbarkas), Julius Vaišvila (Palanga), Augustas Šlyteris (Jurbarkas) bei Liutauras Gušauskas (Vilnius).

Tarp vyrų: Karim Muradov (Vilnius), Edgaras Lizūnas (Vilnius), Ilja Bitarishvili(Vilnius), Arnas Mrazauskas (Vilnius),  Liutauras Gušauskas (Vilnius) ir Irakij Akhrakhadze (Klaipėda).

 

LSF spaudos atstovas              Eimantas Tukačiauskas